Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraAprl 21 2024 01:52:59
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Brankárka Vanesa Stachová skončila po obetavom zákroku v bezvedomí, február 2020
Slovenská futbalová reprezentácia dievčat do 17 rokov v sobotu zvíťazila v odvetnom prípravnom zápase s Ruskom 2:1. Oba naše góly strelila útočníčka Katarína Vredíková, no hrdinkou stretnutia napokon bola brankárka Vanesa Stachová. Tá po obetavom zákroku skončila v nemocnici.

Priateľský zápas s Ruskom odohrali zverenky trénera Jozefa Jelšica v rámci tréningového kempu v Turecku. Súperovi zároveň odplatili štvrtkovú prehru 1:2. S dramatickou situáciou, ktorá sa odohrala v úplnom závere stretnutia, sa podelil na sociálnej sieti technický vedúci tímu Filip Trosko.

„Vyhrávame 2:1. Je 93. minúta. Dlhý center za obranu prekvapil naše stopérky a ruská útočníčka sa rúti sama na bránu. V holej podstate sa nehrá o nič. Nehráme ani kvalifikáciu, ani európsky šampionát. Ide o priateľský zápas,” uviedol na Facebooku.

„Naša brankárka bez mihnutia oka šprintuje proti lopte.....
· sgnr dňa februr 11 2020 · V Nekategorizované · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Aj naše volejbalistky na ME U17, január 2020
VolejbalNaše volejbalistky prispeli k úspechu reprezentácie U17. Na kvalifikačnom turnaji 8 krajín v Zadare zvíťazili a tak priamo postúpili na ME. Hráčky z COP Nitra - Simona Slivková, Kamila Slivková, Deána Valentová, Klára Jozeková, Kristína Kartíková, Marína Siládiová a Natália Miková. Trénerom reprezentácie je Marek Maličký (COP Nitra).
GRATULUJEME!
· sgnr dňa janur 12 2020 · V Volejbal · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Dobročinné akcie našich študentov, december 2019
Dňa 17.12.2019 organizovala naša škola zbierku pre Psi útulok v Nitre a Dobročinny bazár oblečenia, kde sa nám podarilo vyzbierať 247 eur a mnoho krmív pre psíkov a mačičky.
Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli, či už finančne, alebo v podobe granuliek, konzerv, hračiek.

Oblecenie, ktoré sa nepredalo sme dnes 20.12.2019 darovali Centru pre deti a rodiny v Nitre. Privítala nás pani riaditeľka, ktorá k nám inšpiratívne prehovorila, za čo jej veľmi pekne ďakujeme.
My na Slancikovej sa tešíme, že sme mali možnosť takto pomôcť aj iným, uvedomili sme si, akí sme šťastní a bohatí.
· sgnr dňa december 29 2019 · V Nekategorizované · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
M SR karate, december 2019
Karate7. decembra sa uskutočnili v Trnave Majstrovstvá Slovenska dorastencov, juniorov a U21. Dva majstrovské tituly vybojoval maturant Dávid Podsklan, v kategórii kumite starší juniori do 75kg aj v kategórii OPEN. Dve druhé miesta získal Tomáš Kósa - kumite starší juniori OPEN a do 84kg. Tretie miesto obsadil Marek Pavlák - kumite juniori nad 76kg. Striebornú medailu si priviezla aj Zita Bakayová - kumite juniorky nad 59kg. GRATULUJEME
· sgnr dňa december 11 2019 · V Karate · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Vianočná Nitra 2019, november 2019
GymnastikaOddiel modernej gymnastiky ŠK ŠOG zorganizoval v spolupráci so Slovenskou gymnastickou federáciou, v dňoch 22.-24.11.2019, medzinárodnú súťaž v modernej gymnastike CHRISTMAS NITRA 2019. Súťaž, na ktorej sa zúčastnilo 24 krajín, vrátane Indonézie, Ruska, Singapuru, Kanady a Kórey, 270 gymnastiek a 60 klubov, sa po prvýkrát v histórii nitrianskej modernej gymnastiky konala pod hlavičkou FIG, licencie Medzinárodnej gymnastickej federácie. Okrem 1. ročníka FIG prebiehal paralelne aj 20. ročník pohárovej Vianočnej Nitry. Na bankete, ktorý sa konal v spoločenskej sále Spojenej školy, sa na počesť jubilejného 20. výročia súťaže, stretli bývalé gymnastky, trénerky a funkcionári pôsobiaci v MG ešte v časoch TJ Plastika Nitra...
· sgnr dňa december 01 2019 · V Gymnastika · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Viktória Forster v Juniorskom olympijskom tíme, november 2019
AtletikaSlovenský olympijský a športový výbor každoročne zostavuje z 20 výsledkovo medzinárodne najúspešnejších mládežníckych športovcov za uplynulých 12 mesiacov Juniorský olympijský tím. Pre rok 2020 bola zaradená do tohto tímu aj naša študentka Viktória Forster. V roku 2019 sa stala mnohonásobnou majsterkou Slovenska, na EYOF v Baku skončila na 4. mieste na 200m a na 6. mieste na 100m. V súčasnosti sa pripravuje na splnenie limitov na Majstrovstvá sveta juniorov, ktoré sa uskutočnia v júli v Keni.
· sgnr dňa november 25 2019 · V Atletika · 0 Komentárov · Vytlačiť
ŠKOLA ROKA 2019, november 2019
K najvýznamnejším motivačným prvkom v systéme školských športových súťaží na Slovensku patrí celoštátna súťaž aktivity základných a stredných škôl pod názvom ŠKOLA ROKA. V školskom športe však nie je priorita postavená len na výkonnosti a preto sa ŠKOLA ROKA postavila na tri silné piliere – účastnícky – výchovný – výkonnostný. A až súčtom týchto troch pilierov sa získava poradie škôl a tie najlepšie sa stretávajú už niekoľko rokov na spoločnom slávnostnom vyhodnotení. Jednotlivé kategórie ocenili 6.11.2019 v Divadle Jána Palária v Trnave. V kategórii ZŠ do 300 žiakov sme obsadili 3.miesto, v kategórii SŠ chlapci obsadili 2. miesto a dievčatá 3. miesto. Viktória Forster bola ocenená v kategórii "Športovec roka". GRATULUJEME!
· sgnr dňa november 13 2019 · V Nekategorizované · 0 Komentárov · Vytlačiť
Adam Klajber - víťaz na Junior Circuit, október 2019
Stolný tenisAdam Klajber - víťaz na Junior Circuit, Slovenia Junior & Cadet Open 2019 ITTF v stolnom tenise, 02.-06.10.2019, Otocec, Slovenia

Fotografia je prevzatá z ittf.com
· sgnr dňa oktber 11 2019 · V Stolný tenis · 0 Komentárov · Vytlačiť
Zlaté atlétky na M SR družstiev dorastu, október 2017
Atletika5. októbra sa uskutočnilo finále M SR družstiev dorastu v Dubnici nad Váhom za veľmi daždivého počasia. Naše atlétky nezaváhali a vybojovali si právom majstrovský titul pred dievčatami z Trenčína a Košíc. Srdečne gratulujeme k víťazstvu: Viktória Forster, Veronika Luptáková, Natália Holešová, Barbora Broďániová, Radka Reptíková, Zuzana Gavalovičová, Kristína Kelemenová, Natália Annusová, Sofia Batyková, Nina Bryndzová, Vanesa Čapúchová, Ema Duchoňová, Viktória Dunajská, Laura Fonferová, Nina Húsková, Lucia Lacinová, Mirka Pavlendová, Karina Pelikánová, Denisa Šubová a Petra Šuleková.
· sgnr dňa oktber 06 2019 · V Atletika · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Európsky pohár juniorov v atletike, september 2019
Atletika21.septembra sa uskutočnil v portugalskej Leirii Európsky pohár juniorov, kde Slovensko reprezentoval náš klub ŠK ŠOG Nitra. Chlapci obsadili 6. miesto. Medzi jednotlivcami obsadil 2krát tretie miesto Roman Ruman (disk, guľa), na 4. mieste dobehol na 400m prekážok Tomáš Kutruc.
Atléti ŠK ŠOG Nitra: Samuel Kopček, Filip Špak, Philipp Ručka, Marián Vánovský, Jakub Vojtek, Ondrej Svoreň, Richard Brath, Dominik Fronc, Roman Ruman, Tomáš Kutruc, Štefan Gabriel, Peter Hruška, Peter Jano a Kristián Šimune.
· sgnr dňa september 24 2019 · V Atletika · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
COP na prípravných turnajoch
VolejbalNaše tímy COP absolvovali úspešne dva prípravné herné turnaje. Prvý sa konal v Leviciach v termíne od 31.8-1.9. 2019.

Na tento turnaj sme nominovali do družstva A - Kohútová, Danková, Stieranková, Krajčírová, Kucserová, Konárová, Drábiková, Černá, Šuleková, Miková, Dobrotová, Andrejčíková - pod vedením trénerov Adamec, Huba.
Do družstva B - Hvozdová, Slivková S., Justhová, Valentová, Jozeková K., Jozekova D., Kartiková, Slivková K., Baráthová, Žilavá, Siládiová, Balážová - pod vedením trénera M. Maličký.
Na turnaji v Leviciach sme odohrali v skupinách 4 zápasy. Obom tímom sa podarilo kvalifikovať do štvrťfinálovej skupiny, kde „Áčko“ zdolalo Levice A a naše „“Béčko zdolalo UKF NR. V ďalšom kole sme si v priamom súboji o postup do semifinále zmerali sily medzi sebou a víťazom v tomto zápase bolo družstvo COP- A.
· sgnr dňa september 15 2019 · V Volejbal · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.