Alexandra Halmová zvíťazila na Miss aerobik junior 2008
Pridal sgnr dňa Oktber 13 2008 21:39:15
O titul česko-slovenskej Miss Aerobik junior a titul Miss aerobik junior ČR a Miss aerobik junior SR bojovalo v sobotu 11. októbra vo Frýdku Místu dvanásť junioriek. Dievčatá boli veku od 14 až 17 rokov. Na prvom sústredení v Nymburku si dievčatá vylosovali štartovné čísla a absolvovali prvý tréning jak aerobiku, tak i modelingu pod vedením Vladimíra Matiho, riaditeľa Taurus Agency, ktorá organizovala tohtoročné česko-slovenské finále 11. októbra vo Frýdku Místku,...
Podrobné novinky
O titul česko-slovenskej Miss Aerobik junior a titul Miss aerobik junior ČR a Miss aerobik junior SR bojovalo v sobotu 11. októbra vo Frýdku Místu dvanásť junioriek. Dievčatá boli veku od 14 až 17 rokov. Na prvom sústredení v Nymburku si dievčatá vylosovali štartovné čísla a absolvovali prvý tréning jak aerobiku, tak i modelingu pod vedením Vladimíra Matiho, riaditeľa Taurus Agency, ktorá organizovala tohtoročné česko-slovenské finále 11. októbra vo Frýdku Místku, na ktorom boli vyhlásené tie najlepšie juniorky z Českej republiky a tri najlepšie reprezentantky Slovenskej republiky. Juniorky si tiež pripravovali na spoločnú aerobikovú exhibíciu, ktoré pre ne nachystali minuloročné finalistky ČR. Finále odvysiela 15.10. o 19:10 hod. TV GALAXIE SPORT.

Do finále sa prebojovali až štyri naše aerobičky – Ivana Khándlová, Natália Kovalinková, Alexandra Halmová a Lucia Pintová.

Miss aerobik junior Slovenskej republiky sa stala Alexandra Halmová, vice Miss – Natália Kovalinková. Saška na otázku aké boli jej pocity, po vyhlásení výsledkov odpovedala: „super, pretože som to absolútne nečakala“. Víťazka si odniesla okrem krásnych pocitov aj kameru, zájazd, kozmetiku a iné ceny.

GRATULUJEME!!!