Majstrovstvá Slovenska dorastencov v atletike, 10.-11. júl 2010
Pridal sgnr dňa Jl 11 2010 16:23:54
10.-11. júla sa v Banskej Bystrici uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike dorastencov. Majstrovské tituly pre našu školu získali Júlia Kočarová v hode diskom, Darina Deglovičová v trojskoku, Denis Danáč v behu na 400m a Martin Hrmo v hode kladivom. Na 2. mieste sa umiestnili: Zuzana Jandová a Ondrej Bartoň - obaja v skoku do výšky, Darina Deglovičová v skoku do diaľky, Karina Maťašovská (chôdza 5km) a bronz pridali Denis Danáč v behu na 200m, Ján Šuba v behu na 110m pr., Júlia Kočarová vo vrhu guľou, Marek Halmo v behu na 400m pr. a Zuzana Matušková v trojskoku...
Podrobné novinky
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Dada Deglovičová a Zuzka Matušková

10.-11. júla sa v Banskej Bystrici uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike dorastencov.

Majstrovské tituly pre našu školu získali Júlia Kočarová v hode diskom, Darina Deglovičová v trojskoku, Denis Danáč v behu na 400m a Martin Hrmo v hode kladivom. Na 2. mieste sa umiestnili: Zuzana Jandová a Ondrej Bartoň - obaja v skoku do výšky, Darina Deglovičová v skoku do diaľky, Karina Maťašovská (chôdza 5km) a bronz pridali Denis Danáč v behu na 200m, Ján Šuba v behu na 110m pr., Júlia Kočarová vo vrhu guľou, Marek Halmo v behu na 400m pr. a Zuzana Matušková v trojskoku.

Výsledky v sobotu:

Denis Danáč, 1. miesto – 400m, 50,31
Martin Hrmo, 1. miesto – kladivo, 52,07
Darina Deglovičová, 2. miesto - diaľka, 537
Karina Maťašovská, 2. miesto – 5km chôdza, 28:59,15
Júlia Kočarová, 3. miesto – guľa, 12, 36
Ján Šuba, 3. miesto – 110m pr., 15,24


Ondrej Bartoň, 4. miesto – oštep, 50,21
Martin Škrovina, 4. miesto – žrď, 300
Filip Šilák, 5. miesto – diaľka, 606
Lucia Pálffyová, 5. miesto – žrď, 260
4x100m (Deglovičová, Jandová, Jandová, Matušková), 5. miesto – 51,66
Ondrej Bartoň, 6. miesto – diaľka, 603
Ondrej Bartoň, 7. miesto – 110m pr., 16,64
Michaela Križanovičová, 7. miesto – žrď, 220
Dominika Deglovičová, 13. miesto – kladivo, 18,05
Marek Blanár, rozbeh 100m - 12,14
Eva Jandová, rozbeh 100m – 13,61


Výsledky v nedeľu:


Darina Deglovičová, 1. miesto – trojskok, 11,78
Júlia Kočarová, 1. miesto – disk, 37,22
Ondrej Bartoň, 2. miesto – výška, 192
Zuzana Jandová, 2. miesto – výška, 159
Zuzana Matušková, 3. miesto – trojskok, 10,35
Denis Danáč, 3. miesto – 200m, 23,09
Marek Halmo, 3. miesto – 400m pr., 48,72


Ondrej Bartoň, 4. miesto – trojskok, 12,77
šv. štafeta (Blanár, Šuba, Schneidgn, Danáč), 4. miesto – 2:07,93
Filip Šilák, 8. miesto – trojskok, 11,61
Marek Blanár, 9. miesto – 400m pr., 64,63
Dominika Deglovičová, 10. miesto – disk, 21,35
Marek Holica, 13. miesto – disk, 33,75

Júlia Kočarová - majsterka SR v hode diskom


Denis Danáč - majster SR v behu na 400m


Martin Hrmo - majster SR v hode kladivom



Ondrej Bartoň - 2. miesto v skoku do výšky



Ján Šuba - 3. miesto v behu na 110m pr.


Marek Halmo - 3. miesto v behu na 400m pr. . . . . . . . . . . Zuzka Jandová - 2. miesto v skoku do výšky