Športovci na lyžiarskom výcviku (marec 2009)
Pridal k69 dňa Marec 04 2009 21:55:47
Žiaci ŠG Nitra ( Tercia, Kvinta, 1.B ) a SPŠP ( 1.A, 1.B ) sa práve nachádzajú v lyžiarskom stredisku Donovaly, kde sa pod vedením trénerov a učiteľov zdokonaľujú v lyžovaní.


nové fotky...
Podrobné novinky

Žiaci ŠG ŠG Nitra ( Tercia, Kvinta, 1.B ) a SPŠP ( 1.A, 1.B ) sa práve nachádzajú v lyžiarskom stredisku Donovaly, kde sa pod vedením trénerov a učiteľov zdokonaľujú v lyžovaní.
Žiaci sú rozdelení do piatich družstiev, z nich prvé tri družstvá sa v lyžovaní zdokonaľujú a ostatné prechádzajú lyžiarskym výcvikom od začiatku. V lyžiarskom stredisku sa lyžuje na dvoch zjazdovkách ( Nová hoľa a Záhradište ). Na Novej holi lyžuje družstvo č: 1, 2, 3 a na Záhradišti ostatné dve.


V stredu popoludní súťažili skupiny o najlepšieho snehového inštruktora v životnej veľkosti - zvíťazilo 3. družstvo (Eva Stümpelová) - naozaj sa podobala.

V piatok na karnevale na lyžiach bolo na svahu veľa zaujímavých masiek (bosorka, mačičky, socha slobody, lienka, zombie,......). Na 1. mieste sa umiestnila Lenka Főldesiová, na 2. mieste - Martin Rendek a na 3. m. - Samo Sládečka.

V posledný večer sme vyhlásili z každého družstva lyžiara, ktorý spravil najväčší pokrok:Eliška Lenčéšová, Tereza Hudáková, Peter krošlák, Jakub Szabo a Adela Dürosiová.Fotogaléria: Lyžiarsky výcvik - Donovaly