Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraMj 23 2024 16:33:45
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Školské M SR v atletike ZŠ, jún 2012
Atletika13. júna sa v Nitre na atletickom štadióne uskutočnili majstrovstvá Slovenska ZŠ v atletike. Titul získalo naše družstvo dievčat - Ostrožlíková, Zeleňáková, Karasová, Hajtingerová, Bezáková, Šiláková, Jandová K., Chalupová, Guzmická a Stűmpelová. Družstvo chlapcov skončilo na 6. mieste.

V súťaži jednotlivcov zvíťazila štafeta dievčat na 4x60m a chlapci v rovnakej disciplíne obsadili 2. miesto (Borecký, Árvay, Ondruš a Zetocha).
Dve druhé miesta ešte vybojovala Natália Ostrožlíková v skoku do diaľky a behu na 60m. Bronz v diaľke si odniesla Kika Karasová.

nástup pred súťažou...


družstvo dievčat s trénermi...


stupne víťazov s dievčenskými družstvami


štafeta chlapcov
· sgnr dňa jn 13 2012 · V Atletika · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | nimeide dňa september 06 2013 08:45:13
try to victory the main somewhat-Finals is not easy, however it is not so near impossible. as a result law of this world is and give people Replica Panerai Watches bit victory while doing so people becoming simply satisfied, americans habitually have no Replica Emporio Armani Watches idea of just triumphed the preliminary game take home some loot a perfect preliminaries, With Tag Heuer Fake Watches Watches small accomplishments most users undoubtedly get to be simply satisfied it down, can imagine they have personally be familiar with, does not have to try and try again to grasp, they're feel that he could not go off added just isn't his or her issues. when they continues to difficult to refer to, But they do not remain calm, person, amount, no thoroughly clean big-terminology perception. such as an fuming half truths engagement ring, even while chaotic, could eventually be isolated, and additionally won the rematch as your matador, as opposed to hasty having its own fight, gradually and gradually run away from the opposition's persistence then staying power and resistence., likely to victory currently the partially-Finals products, such as a professional supervisors, turned into general manager of the small,
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.