Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraMj 23 2024 19:49:46
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Atléti na sústredení v Čiernej hore, apríl 2010
AtletikaV dňoch 2.-17. apríla sa niektorí atléti ŠG Nitra pripravujú na ďalšiu sezónu na sústredení v prístavnom meste Bar (Čierna hora) na pobreží Jadranského mora. Podmienky na trénovanie sú vynikajúce, v tomto meste absolvujú prípravu aj reprezentácie z iných štátov.
Naši mladí pretekári (roč. 93 a mladší) sa pripravujú, aby splnili nominačné kritériá na kvalifikáciu na preteky EYOT do Moskvy, odkiaľ sa postupuje na OH mládeže do Moskvy. V roku 2010 sa taktiež uskutočnia majstrovstvá sveta do 19 rokov v Kanade a majstrovstvá Európy seniorov v španielskej Barcelone.

Vrhači (Kružliak, Brieška, Holica, Kočarová a Hrmo) absolvovali prípravu v maďarskej Tate a Denis Danáč v Břeclave spolu s českou reprezentáciou.

· sgnr dňa aprl 07 2010 · V Atletika · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | Unclelo dňa november 06 2012 08:16:55
When the players were Coach Factory Onlinecoming down the fans were applauding them. On the drive to the Louis Vuitton Beltstadium 2,000 fans were lining the road applauding us. Inside Coach Outlet Storethe bus they didn't understand it. They thought they were angryGucci Belt with them."Al Ahly won that match and reached this weekend's final of theCoach Factory Outlet Online African Champions League. It has been an emotional, tragic Coach Factory Storeseason for the club, one that has ncompassed revolution, riotsCoach Factory Online and death. And at the center of it all has been the Ahlawy, one of theCoach Factory Outlet last revolutionary forces left in Egypt today.The group was formed inCoach Outlet Online 2007, in the dark before the dawn, and is led by a man named Assad.Coach Bags Outlet Mubarak was as strong as he had ever been, winning a decisiveCoach Factory Online victory in a recent Presidential election, even though massiveCoach Factory Outlet Online fraud had allegedly taken place. His son Gamal was being Coach Outlet Onlinegroomed as his successor.Egypt felt hopeless. I had met Assad outsideCoach Factory Outlet the KFC on Tahrir Square, long before it had become synonymousHermes Belt with this revolution. He had agreed to escort me to Egypt's biggest Coach Factory Onlinematch: Al Ahly versus Zamalek, the Cairo derby.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.