Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJn 21 2024 18:32:31
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 2

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Športovci na lyžiarskom výcviku (marec 2009)
Lyžiarsky výcvik
Žiaci ŠG ŠG Nitra ( Tercia, Kvinta, 1.B ) a SPŠP ( 1.A, 1.B ) sa práve nachádzajú v lyžiarskom stredisku Donovaly, kde sa pod vedením trénerov a učiteľov zdokonaľujú v lyžovaní.
Žiaci sú rozdelení do piatich družstiev, z nich prvé tri družstvá sa v lyžovaní zdokonaľujú a ostatné prechádzajú lyžiarskym výcvikom od začiatku. V lyžiarskom stredisku sa lyžuje na dvoch zjazdovkách ( Nová hoľa a Záhradište ). Na Novej holi lyžuje družstvo č: 1, 2, 3 a na Záhradišti ostatné dve.


V stredu popoludní súťažili skupiny o najlepšieho snehového inštruktora v životnej veľkosti - zvíťazilo 3. družstvo (Eva Stümpelová) - naozaj sa podobala.

V piatok na karnevale na lyžiach bolo na svahu veľa zaujímavých masiek (bosorka, mačičky, socha slobody, lienka, zombie,......). Na 1. mieste sa umiestnila Lenka Főldesiová, na 2. mieste - Martin Rendek a na 3. m. - Samo Sládečka.

V posledný večer sme vyhlásili z každého družstva lyžiara, ktorý spravil najväčší pokrok:Eliška Lenčéšová, Tereza Hudáková, Peter krošlák, Jakub Szabo a Adela Dürosiová.Fotogaléria: Lyžiarsky výcvik - Donovaly· k69 dňa marec 04 2009 · V Lyžiarsky výcvik · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | keith dňa jl 24 2012 05:54:47
the deserves with the most current anti getting older pores and skin cream. www.dressmore.co.uk/images/thumbnails/new/00439a-1.jpg . You recognize, those in which you neglect to remind by yourself that it really is all a huge fib. I explain summer bridesmaid dresses summer bridesmaid dresses ball gown ball gown ? in additional depth how the splendor market can hoodwink you in my ageless type e book in conjunction with some cracking equipment for comprehension tips on how to appear your greatest immediately after forty modest wedding dresses modest wedding dresses bridal dress cheap bridal dress cheap . Within the trade it can be known as would like fulfillment, simply because advertisers believe that you would like to see an excellent younger confront once you are thinking about getting an anti getting older pores and skin cream but I contact it criminal formal wedding dresses formal wedding dresses . lavender bridesmaid dress lavender bridesmaid dress . . But what say you on this issue? I would genuinely wish to know? AgedMilitants in shapewearBut could you try to eat it prom dresses prom dresses . ? Capsule Wardrobe Product:
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.